Kuruluşundan bu yana geçen süre içerisinde inşaat sektöründe, kamu ve özel kuruluşlara hizmetler vermiş ve aldığı işleri başarı ile tamamlamıştır.

Her proje ile yeni tecrübeler kazanan İncekaya İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti. geçen zaman içerisinde nitelikli ve deneyimli personel sayısını da artırmıştır.

İncekaya İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti. kurulduğu 1989 yılından itibaren r Türkiye’nin çeşitli yerlerinde birçok projeyi başarı ile bitirmiştir.

İncekaya İnşaat; Modern Sulama Sistemleri, Su Nakil Hatları, Taşkın Koruma Yapıları, Pis Su Hatları, Ana İskele Hatları, Fabrika Binaları, Okul ve Kreş Binaları, Hidroelektrik Santralleri, Yol ve Köprü İnşaatları yapmış ve bu işlerinden edindiği deneyimler ile Ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir.

   

Çağımızın gelişen teknolojisi ve bilgi birikiminden en üst düzeyde faydalanmaya çalışan firmamız bu birikimlerini üstlendiği projelere de yansıtmaktadır.

Amacımız; Ülkemizin saygın ve kaliteli iş yapan kurumları arasında yerimizi almak, şirketimizi istikrarlı bir biçimde büyütmektir.

 

H.Tamer İNCE
Şirket Müdürü

 

 

 

 
ANKARA SU ve KANALIZASYON IDARESI
Türkiye'nin en büyük ve deneyimli kuruluşlarından biri olan ASKI tarafından firmamıza ihale edilen içme suyu işinde 32 mm borudan 2200 mm boruya kadar içme suyu boruları döşenmiştir ve çesitli büyüklükte su depoları ile pompa istasyonları yapılmıştır.
 
KISIK HİDROELEKTRİK SANTRALİ YAPIMI
AYEN Enerji'nin gerçekleştirdiği ilk santrallerden olan KISIK Hidroelektrik santralinin yapımı firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir.
 
ZONGULDAK 1. GRUP VE KARABÜK 2. GRUP KÖYYOLU KÖPRÜ INSAATI
Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından AYDINER A.Ş. ye ihale edilen çeşitli uzunluklardaki köprülerin yapımını firmamız alt yüklenici olarak üstlenmiş ve gerçeklestirmiştir.
InceKaya.Com.Tr © 2008