Ereğli Demir ve Çelik Fab.AYDINER A.Ş Kam II /2. Soğuk Haddehane Binaları İnşaatı işi

İşveren : AYDINER İNŞAAT A.Ş.
Sözleşme tarihi : 15.07.1993
İşin Bitim Tarihi : 26.12.1995
Proje Bedeli : 14.515 YTL
İşin Bünyesinde Elektrik konrol binaları betonarme temeller üzerine çelik karkas binası olarak yapılmıştır. Sürekli asitleme hattı binası,Tandem Hadde Binası,Sürekli asitleme hattı ofis binası ,Sürekli asitleme hattı elektrik  binası,Sürekli Tavlama hattı elektrik  binası, Sürekli Tavlama hattı Metalurji ve ofis  binası betonarme bina olarak ana firma tarafından yapılmıştır. Şirketimiz yapılan binaların ince işlerini alt yüklenici olarak tamamlamıştır.

 

 

26 Ekim 2007
ANKARA SU ve KANALIZASYON IDARESI
Türkiye'nin en büyük ve deneyimli kuruluşlarından biri olan ASKI tarafından firmamıza ihale edilen içme suyu işinde 32 mm borudan 2200 mm boruya kadar içme suyu boruları döşemiş ve çesitli büyüklükte su depoları ile pompa istasyonları yapılmıştır.
15.02.2008
43 ADET POMPA ISTASYONLARININ REHABILITASYON IÇIN GEREKLI MALZEMELERIN ALIMI ve TEMINI
AYEN Enerji'nin gerçekleştirdiği ilk santrallerden olan KISIK Hidroelektrik santralinin yapımı firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir.
26 Ekim 2007
ZONGULDAK 1. GRUP KÖYYOLU KÖPRÜ INSAATI
Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından AYDINER A.Ş. ye havale edilen çeşitli uzunluklardaki köprülerin yapımı firmamız alt yüklenici olarak üstlenmiş ve gerçeklestirmiştir.
InceKaya.Com.Tr © 2008